Doprava a platba

Skleněný poklad na cestách - jak ho chráníme?

Představte si, že jste piráti. Máte na starost náklad plný skleněných pokladů, které musíte dopravit přes Sedm moří. A teď si představte, že ty poklady nejsou zlato ani drahokamy, ale je to něco mnohem cennějšího – naše rajčatové lahůdky!
Ano, přesně tak, naše produkty jsou jako poklady. Jen místo toho, abyste je zakopali na opuštěném ostrově, můžete je sníst.

Ale teď vážně.

Víme, že naše skleněná balení jsou jako princezny v pohádkách – krásné, ale křehké. A my jsme ti rytíři v lesklých brněních, co se postarají, aby se k vám dostaly v jednom kuse. Bezpečnost vaší skleničky je pro nás něco jako svatý grál logistiky.

Nic nás nemrzí víc, než když se nějaký náš výrobek rozbije na cestě k vám. To je jako kdyby nám někdo řekl, že Ježíšek neexistuje – deprimující! Proto naše balení vypadá, jako bychom balili pohádkový poklad, a ne jen nějakou sklenici.
A věřte nám, něco nás to stojí. Ale pro vás, naše milované zákazníky, to děláme rádi.

Teď ale to nejlepší: Doprava ZDARMA! Ano, čtete správně. U nákupů nad 800 Kč vám toho našeho skleněného pokladu dovezeme, kolik jen budete chtít, a to bez jediné koruny navíc. Jako byste měli vašeho osobního pirátského kapitána, co vám doručí váš poklad až ke dveřím.

Pokud se váš poklad nehodlá vyšplhat nad 800 Kč, nebojte se. Už od 59 Kč můžete mít svého osobního kurýra. To je méně, než stojí dvě kávy v té nejlepší italské kavárně, co máte tak rádi.

 

 

Za kolik vám přivezeme radost?

Přepravní společnost PPL – naši hrdí rytíři silnic dorazí na váš hrad, byt, domeček či  chaloupku do dvou dní. Ať už máte svou skrýš kdekoli, vaše poklady doručíme přímo do vašich rukou za pouhých 99 Kč. A pokud preferujete platbu na dobírku, připravte si navíc 35 Kč. Nebojte, náš kurýr přijímá karty, takže nemusíte shánět drobné!

Přepravní společnost Zásilkovna – ti, kteří promění vaše čekání v předvánoční naději, i když není prosinec, doručí váš balíček také do dvou dní. Můžete si vybrat, zda převezmete svůj balíček na vaší oblíbené adrese, nebo si pro něj skočíte k nejbližšímu výdejnímu místu či Z-Boxu. Cena začíná na fantastických 69 Kč na výdejní místo či Z-Box, nebo pak 119 Kč za doručení na adresu. Dobírka? Žádný problém, za 35 Kč je to vyřízeno. A na výdejních místech Zásilkovny můžete zaplatit kartou. Snadné, rychlé a bez bolesti!

Přepravní společnost Česká pošta, Balíkovna - váš balík plný pokladů může vyplout i na vlnách Balíkovny ve spolupráci s posádkou České pošty, ať už preferujete dodání balíku přímo do vašeho přístavu, neboli na zvolenou doručovací adresu za 99 Kč, nebo na váš oblíbený ostrov, tj. výdejní místo Balíkovny, a to za pouhých 59 KčPokud preferujete platbu na dobírku, připravte si 35 Kč navíc, ale nebojte, náš statečný pirát přijímá i platební karty, takže nemusíte být vybaveni jen mincemi. Očekávejte svůj balík do dvou pracovních dní, takže zvedněte kotvu, vyhlížejte obzor a připravte se na příjezd vašeho balíku, který bude plout rychleji než Černá perla!

Vlastní odběr v kanceláři v Přerově - v naší kanceláři v Přerově, kde každý kout voní dobrodružstvím a rajčaty, si můžete své červené poklady vyzvednout osobně. Připravte se na výpravu, která vás zavede až k nám, kde na vás čekají rajčata, jež by samotný Kolumbus záviděl! Ale pozor! Pokud se vám do výpravy nechce, nebo máte pocit, že vaše loď či auto potřebuje odpočinek, nemusíte se obávat. Naše flotila, vybavená nejrychlejšími loděmi na suchu, dorazí až k vašemu přístavu, hradu či domovu, aby vám doručila ty nejčerstvější poklady přímo z rajčatových ostrovů. Na všem se vždy domluvíme.

 

Jak zaplatit svůj poklad?

Platební kartou / Google Pay / Apple Pay / QR kód
Plachtění po internetových vlnách nikdy nebylo snazší! Po zadání objednávky budete vyzvání, abyste se ponořili do zabezpečené platební brány ComGate. A nebojte, piráti! Za tuto plavbu si neúčtujeme žádný poklad, je to zcela zdarma!

Platba na dobírku
Pokud jste raději na pevné půdě, když přebíráte svůj poklad, žádný problém! Můžete zaplatit v hotovosti nebo platební kartou, když vám náš lodivod ze zásilkové služby přiveze kořist. Připravte si ale extra 35 Kč, abyste pokryli náklady na naše korzáry.

Platba bankovním převodem
Pro ty, kdo mají rádi staré dobré mapy a kompasy, tu máme možnost platby bankovním převodem. Po zvolení této možnosti vám pošleme vzkaz v lahvi s pokyny. Jakmile dorazí vaše zlato na náš účet, okamžitě vyplujeme, abychom vám vaši kořist doručili.

Hotově na výdejním místě
A pro nejodvážnější piráty mezi vámi, kteří se nebojí přijít osobně na naše území, můžete zaplatit v hotovosti přímo na výdejním místě v Přerově. Ale pozor, tady přijímáme pouze pravé zlaté, karty nechávejte na lodi!

 

Tak co, námořníci, připraveni vyplout a získat ten nejlepší poklad, který internetové moře nabízí? Vyberte si svoji platební metodu, dopravu a nechte se unášet větrem do plachet!