Velkoobchod

Vstupte do světa, kde kvalita a tradice jdou ruku v ruce s inovací a osobním přístupem. V naší rodinné firmě, která se pyšní letitou historií výroby nakládaných rajčat, jsme si vždy zakládali na hodnotách, které dnes mnohým moderním korporacím unikají. A právě tyto hodnoty chceme sdílet s vámi, našimi potenciálními partnery, kteří stejně jako my vkládáte do své práce srdce a duši.

Představte si chutné, šťavnaté naložené rajče ve slunečnicovém oleji, které bylo pečlivě vypěstováno pod slunečnými paprsky, ručně sklízeno a s láskou zpracováno, aby vám mohlo přinést kousek léta i v těch nejchladnějších měsících. Naše nakládaná rajčata jsou víc než jen produkt, jsou příběhem, který se začíná psát na poli a končí na vašem stole.

Nabízíme vám možnost stát se součástí tohoto příběhu a společně s námi budovat dlouhodobé partnerství založené na vzájemné důvěře a respektu. Společně můžeme růst, učit se jeden od druhého a těšit se z úspěchů, které nám přinese naše vzájemná synergie.

Přizpůsobivost je v dnešní době klíčem k úspěchu, a proto vám nabízíme možnost vlastních etiket a prodeje pod vlastní značkou. Je to vaše šance zaujmout na trhu unikátním produktem, který bude mluvit vaším jménem a odlišit vás od konkurence. Představte si vlastní etikety s designem, který odráží vaši filozofii a hodnoty, a produkty, které budou vaši zákazníci okamžitě spojovat s vaší značkou.

Jsme ze staré školy, což znamená, že pro nás podání ruky a dodržení slova není jen prázdným gestem, ale základem našeho každodenního podnikání. Chceme s vámi budovat vztah, který bude stát na pevných základech důvěry a vzájemné úcty. Chceme být partnery, na které se můžete kdykoli spolehnout, a kteří budou stát po vašem boku, ať se děje cokoli.

Připojte se k nám a společně můžeme tvořit příběhy, které budou inspirovat a přinášet radost nejen nám a vám, ale i našim zákazníkům. Těšíme se na společnou cestu, která nás čeká.

 

Ivo Bayer
ivo.bayer@nakladana-rajcata.cz
Tel.: +420 778 094 740
Tel.: +420 778 110 120

Tomáš Pavel Večeřa
info@nakladana-rajcata.cz
Tel.: +420 777 598 917
Tel.: +421 944 351 057