Balíček italských chutí

Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do:
19.6.2024
Možnosti doručení
Kód: 8594195581526
269 Kč 240,18 Kč bez DPH
Balíček italských chutí
balicek italie
Novinka

Bez lepku100% přírodní

Bez konzervantůVyrobeno v ČR

Bez cukru100% vegan a bez glutamátu

Doprava zdarmaod 800 Kč

Připravte se ochutnat kousek slunné Itálie přímo u vás doma! Přinášíme vám italský balíček nakládaných sušených rajčat, který je tak autenticky italský, že byste mohli skončit s nutkavou potřebou hledat si učitele italštiny. Náš „Balíček italských chutí“ je jako lístek na dovolenou, který nepotřebuje letenku. Každé balení je pečlivě připraveno, aby vás svými chutěmi přeneslo do srdce Itálie, kde slunce hraje hlavní roli na vašem talíři, a kde každé sousto vypráví svůj kouzelný příběh.

V balíčku najdete jedinečnou kombinaci česneku a bazalky pro milovníky svěžího léta a procházek po italských zahradách plných bazalky, česneku a oregana pro ty, co hledají něco klasicky italského a v duchu už vášnivě tančí tarantelu, a také kombinaci chutí italských bylinek pro ty, kteří chtějí prožít kompletně celou paletu chutí Apeninského poloostrova. Pan Lorenc možná umí smíchat písek s vápnem, my si ale namíchali směs vlastní a díky našim rajčatům z vás uděláme maestra italské kuchyně! Věříme, že vaše chuťové buňky právě začínají vykřikovat "Santo cielo!".

Díky našemu balíčku potěšíte nejen sebe a své přátele skvělou italskou chutí, ale také získáte možnost okouzlit své přátele a rodinu vašimi kulinářskými dovednostmi. Přidat naše rajčata do salátu, na pizzu či do těstovin je jako poslat své jídlo na malý výlet do Toskánska - a věřte nám, vaši přátelé vám za to budou vděční.

Náš „Balíček italských chutí“ je jako malá dovolená, kterou si můžete dopřát kdykoliv během roku. Jsou to nejen chuťové bombičky, ale i perfektní společníci k večeru s přáteli, rodinou, nebo jen tak, když si chcete dopřát něco výjimečného.

  • Autentičnost chutí - Každé balení je jako pas do světa autentických italských chutí, ale bez nutnosti rezervace letenky.
  • Univerzálnost použití - Ať už plánujete večírek, piknik nebo jen chcete oživit svůj oběd, naše nakládaná sušená rajčata se hodí k všemu.
  • Kvalitní ingredience - Používáme pouze ty nejlepší suroviny, abychom zajistili, že každé sousto bude dokonalé.
  • Snadnost přípravy - Otevřete, podávejte a užívejte si. Náš italský balíček je připraven k okamžitému použití.
  • Zážitek plný humoru a kultury - Nejenže si pochutnáte, ale zároveň si můžete užít kousek italské kultury a humoru, který do každého balení vkládáme. Staňte se členem italské rodiny, alespoň na chvíli!

Vyzkoušejte náš italský balíček a přesvědčte se, že italská kuchyně je opravdu amore na první kousnutí.